سه شنبه , اردیبهشت ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / آرد سمولینا / فروش عمده اینترنتی آرد سمولینا باکیفیت

فروش عمده اینترنتی آرد سمولینا باکیفیت

آیا آرد سمولینا را می شناسید و می دانید که آرد سمولینا همان آرد ماکارونی است؟ آیا با روش ها تهیه آرد سمولینا آشنایی دارید؟ از ویژگی های آرد سمولینا چه می دانید؟
آرد سمولینا همان آرد مخصوص تولید انواع ماکارونی است که بهترین نوع آرد برای تولید ماکارونی به شمار می رود و در تمام دنیا از این آرد برای تولید ماکارونی استفاده می شود که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. آرد سمولینا از سخت ترین نوع گندم به نام گندم دوروم تهیه می شود. برای تهیه این نوع آرد گندم ها به طور کامل آسیاب نمی شوند بلکه به ذرات بسیار ریزی خرد می شوند. استفاده از این نوع آرد برای تولید ماکارونی محصولی باکیفیت و خوش پخت را نتیجه می دهد. این ماکارونی که با این نوع آرد تولید می شود

آرد سمولینا باکیفیت

در هنگام پخت از مقاومت بهتری برخوردار است و به زودی وا نمیرود. امروزه تقریبا تمام ماکارونی های تولید شده موجود در بازار از این نوع آرد تولید می شوند و دیگر کسی به سراغ آرد سفید برای تولید ماکارونی نمی رود.

مشخصات آرد سمولینای ماکارونی

آرد سمولینا همانطور که گفتیم نوعی آرد است که از سخت ترین نوع گندم به نام گندم دوروم به دست می آید و برای تولید این آرد از فرآیند آسیاب استفاده نمی شود بلکه دانه های گندم را به ذرات بسیار ریزی خرد می کنند و آن را مورد استفاده قرار می دهند. گندم دوروم که برای تولید آرد سمولینا استفاده می شود از بین تمام گندم ها بیشترین میزان انواع املاح و مواد معدنی را دارد و از کیفیت بیشتری برخوردار است. میزان پروتئین موجود در این نوع گندم نسبت به سایر گندم ها بیشتر است و در نتیجه آرد سمولینا از پروتئین بیشتری برخوردار است که این پروتئین همان گلوتن است. رنگ این نوع ماکارونی که با آرد سمولینا تولید می شود به رنگ زرد کهربایی است که علت این رنگ وجود ماده ای به نام بتاکاروتن است که نوعی آنتی اکسیدان می باشد. آرد سمولینا بدست آمده از گندم دوروم حاوی ویتامین ب بوده و هیدرات های کربن موجود در آن غنی تر هستند.

منبع: بازار غلات ایران

جهت خرید و فروش انواع آرد دامی و آرد خبازی و آرد نول و آرد چاودار و آرد سمولینا و آرد ذرت برای صادرات و مصارف داخلی می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای آهون
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120783359
آدرس اینستاگرام: flour_ard
پست الکترونیکی: info@flourfood.ir

مطلب پیشنهادی

آرد سمولینا بصورت فله

فروش آرد سمولینا بصورت فله

آیا شما نیز به دنبال تهیه آرد سمولینا ی تازه و با کیفیت بالا هستید؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آرد ایران

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام