شنبه , اردیبهشت ۲۱ ۱۳۹۸
خانه / آرد گندم / خرید و فروش آرد نول گندم

خرید و فروش آرد نول گندم

خرید و فروش آرد نول در جامعه ما تابع چه آیتم هایی هست؟ خرید و فروش در هر جامعه ای شغل مناسبی اعلام شده است. با توجه به درآمد آن خیلی ها تمایل به این کار دارند. فروش آرد گندم نول، خرید آرد گندم نول، قیمت آرد گندم نول و تولید آرد گندم نول همه تابع مقدار مصرف شیرینی و قنادی در یک جامعه هست.

فروش آرد نول

فروش آرد گندم نول، می تواند بخشی از نیاز مراکز مصرف کننده آرد نول را رفع کند. آرد گندم، باید به صورت پخته شده مصرف شود. در بین خریداران آرد گندم، افرادی وجود دارند که این محصول را به صورت عمده خریداری می کنند. خبازی ها و نانوایی ها، قنادی ها، کارخانه های تولید ماکارونی و غیره از جمله مصرف کنندگان عمده آرد گندم هستند. این مراکز، به دلیل حجم بالای تولیدات خود، نیاز بیشتری به آرد گندم دارند.

خرید آرد نول

 

خرید آرد نول

خرید آرد های نول به راحتی و رواجی ارد خبازی نیست. آرد های نول چون مصرف خاصی مثل مصرف قنادی و شیرینی جات دارد و مشتریان و مصرف آن یسیار کم هست. هر تولید کننده آردی تمایل اقدام به تولید آرد نول نمی کند.

 

قیمت آرد های نول

قیمت آرد های نول، در جهان از تفاوت زیادی برخوردار است. افراد زیادی خواستار خرید این محصول و استفاده از آن هستند. شرکت های خارجی زیادی با کارخانه های تولیدی آرد گندم، قراردادهایی به منظور خرید این محصول امضا کرده اند. قیمت آرد صادراتی نول، دارای نرخی مناسب است. از این رو هر فرد قادر به خرید حجمی از آن خواهد بود. آرد گندم یک محصول گیاهی بوده و استفاده از آن مزایای زیادی را در خود دارد.

قیمت آرد نول

قیمت خرید و فروش آرد نول تابع چه شرایطی هست؟

قیمت تابع

  • حجم خرید
  • نقد بخری یا فرصتی؟
  • کیفیت گندم و آرد نول
  • نمایندگی بودن و نبودن؟
  • مدت خرید آرد گندم نول
  • نحوه انتقال وجه
  • خوش قولی در مورد چک ها
جهت خرید و فروش انواع آرد دامی و آرد خبازی و آرد نول و آرد چاودار و آرد سمولینا و آرد ذرت برای صادرات و مصارف داخلی می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای آهون
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120783359
آدرس اینستاگرام: flour_ard
پست الکترونیکی: info@flourfood.ir

مطلب پیشنهادی

فروش ارد گندم دامی

فروش ارد گندم دامی ۷% و ۱۲% برای گاو

خرید و فروش ارد گندم دامی برای خوراک گاو و طیور با درجه ۷% و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آرد ایران

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام