یکشنبه , اردیبهشت ۲۲ ۱۳۹۸
خانه / آرد دامی / خرید و فروش آرد دامی و پخش

خرید و فروش آرد دامی و پخش

خرید و فروش آرد دامی و نیز توزیع و پخش آرد دامی به عنوان بخش از فعالیت نمایندگی توزیع آرد گندم در سطح حوزه فعالیتی اش هست. البته شرایط تولید و خرید و فروش و نیز توزیع و پخش آرد دامی تابع آیتم های خاص خود هست و یک کارخانه تولید کننده باید اصول آن را رعایت کند و از طرفی خرید آرد دامی و نیز فروش آرد دامی و حتی توزیع آن نیز طالب رعایت قوانین و عرف خاص خود هست.

یک تولید می تواند انواع آرد دامی زیر را تولید کند:

  • آرد کامل دامی
  • آرد ۴% دامی
  • آرد ۷% دامی
  • آرد ۱۰% دامی
  • آرد ۱۲% دمی
  • آرد ۱۳% دامی
  • آرد ۱۵% دامی
  • آرد ۱۸% دامی

بازار فروش آرد دامی کامل

یک محصول مغذی علاوه بر سیر کردن، باید دارای ویتامین ها و املاح معدنی زیادی باشد. همچنین کیفیت آن باید به گونه ای باشد که فرد را برای خرید آن ترغیب نماید. آرد دامی تمام این ویژگی ها را برای دام ها دارد و به همین دلیل دارای فروش بسیار خوبی است. در اماکنی نظیر بازار فروش آرد دامی کامل، این محصول با کیفیت ها و قیمت های متفاوت به مشتریان ارائه می شود تا هر فرد بر اساس نیاز خود خرید نمایند.

فروش آرد دامی

خرید آرد دامی کامل

برای خرید آرد دامی کامل، باید به مراکز معتبر عرضه این محصول مراجعه کرد تا آرد دامی با کیفیت خریداری شود. اغلب فروشندگان این محصول، از رضایت دام دارانی که این ماده غذایی را خریداری کرده اند، صحبت می کنند. آرد دامی دارای املاح و مواد معدنی مورد نیاز بدن حیوانات است و می تواند غذایی کامل برای آنها محسوب شود. آرد دامی همچنین سبب افزایش سطح انرژی و افزایش وزن دام ها خواهد شد.

خرید آرد دامی

پخش آرد دامی باکیفیت

برای تغذیه دام ها باید از موادی استفاده کرد که قابلیت تأمین اغلب نیازهای بدن حیوان را داشته باشد و مصرف مکمل غذایی را حذف کند. آرد دامی یکی از این مواد خوراکی دام است که خواص زیادی را به همراه دارد. این محصول سبب استحکام استخوان بندی بدن دام می شود و این امر به طول عمر حیوان کمک زیادی می کند. با پخش آرد دامی باکیفیت در فروشگاه های سراسر کشور، خرید این محصول ساده گشته است.

پخش آرد دامی

منبع

 

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش انواع آرد دامی و آرد خبازی و آرد نول و آرد چاودار و آرد سمولینا و آرد ذرت برای صادرات و مصارف داخلی می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای آهون
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120783359
آدرس اینستاگرام: flour_ard
پست الکترونیکی: info@flourfood.ir

مطلب پیشنهادی

خریداران آرد صادراتی

خریداران آرد صادراتی خبازی و دامی در عراق

خریداران آرد صادراتی خبازی و دامی در عراق چه کسانی هستند؟ آیا شما فروشنده آرد …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آرد ایران

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام