جمعه , اردیبهشت ۲۰ ۱۳۹۸
خانه / آرد دامی / تجارت اینترنتی آرد دامی (فروش آرد دامی)

تجارت اینترنتی آرد دامی (فروش آرد دامی)

خرید و فروش آرد دامی یا تجارت آرد دامی این روز ها در دنیا به صورت تجارت اینترنتی آرد دامی از طرف نمایندگی آرد دامی کامل می تواند صورت بگیرد. لازم هست در شروع صحبت بیان کنیم که انواع آرد گندم دامی به قرار زیر هست:

  • آرد کامل دامی
  • آرد ۴% دامی
  • آرد ۷% دامی
  • آرد ۸% دامی
  • آرد ۹% دامی
  • آرد ۱۰% دامی
  • آرد ۱۲% دامی
  • آرد ۱۵% دامی
  • و حتی آرد ۱۸% دامی

فروش آرد دامی فروش آرد دامی

تجارت آرد دامی باکیفیت

خرید علوفه در فصول سرد سال مقرون به صرف نخواهد بود، زیرا این محصول در پاییز و زمستان هیچ گونه کشت و برداشتی نخواهد داشت. برای رفع مشکل تغذیه دام ها در این دو فصل، دام داران به فکر خرید آرد گندم دامی هستند. این محصول قیمت مناسب تری نسبت به علوفه دارد و به راحتی قابل خرید است. تجارت آرد گندم دامی باکیفیت، سبب شده تا محصولات تولید شده در ایران، به سایر کشورهای جهان نیز صادر شود.

تجارت اینترنتی آرد گندم دامی فله

آرد گندم دامی یکی از محصولات خوراکی در حوزه دام داری و دامپروری است که به صورت انبوه در داخل کشور تولید می شود. گاه حجم این تولیدات به قدری زیاد است که مازاد بر مصرف کشور خواهد بود. در نتیجه تجارت اینترنتی آرد دامی فله شکل خواهد گرفت. در این تجارت پر سود، محصول آرد دامی ایرانی به کشورهای سراسر جهان صادر می گردد. این محصول حاوی پروتئین و ویتامین های بسیار زیادی است که رشد دام را تسریع می کند.

تجارت اینترنتی آرد تجارت اینترنتی آرد

نمایندگی فروش آرد دامی کامل

برای فروش محصول یک شرکت، باید نمایندگی مختص به آن دایر گردد. در نمایندگی فروش آرد گندم دامی کامل، محصول خوراک دام به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد. این محصول پر استفاده، نقش تأثیر گذاری در صنعت دام داری و دامپروری کشور دارد. وجود منابع ویتامینی در این محصول، به رفع طبیعی نیازهای بدن دام کمک می کند. برای رشد بهتر و مقاوم سازی بدن دام در برابر بیماری ها، مصرف این محصول ضروری است.

 

منبع

جهت خرید و فروش انواع آرد دامی و آرد خبازی و آرد نول و آرد چاودار و آرد سمولینا و آرد ذرت برای صادرات و مصارف داخلی می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای آهون
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120783359
آدرس اینستاگرام: flour_ard
پست الکترونیکی: info@flourfood.ir

مطلب پیشنهادی

خریداران آرد صادراتی

خریداران آرد صادراتی خبازی و دامی در عراق

خریداران آرد صادراتی خبازی و دامی در عراق چه کسانی هستند؟ آیا شما فروشنده آرد …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آرد ایران

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام