جمعه , اردیبهشت ۲۷ ۱۳۹۸
خانه / آرد خبازی / تجارت اینترنتی آرد خبازی

تجارت اینترنتی آرد خبازی

همه دوست دارند تاجر شوند، جرا؟؟ برتری تجارت بر سایر مشاغل چیست که همه دوست دارند در حوزه از تجارت مثل تجارت اینترنتی آرد خبازی فعالیت کنند؟
وقتی اقتصاد نابود شود تجارت از همه دیرتر نابود می شود، در زمانه ای هستیم که فشارهای اقتصادی بر مردم، روز به روز بیشتر می شود و عموم مردم چاره ای برای برون رفت از این فشارها نمی یابند و چشم امیدشان را به مسئولین دوخته اند و این در حالیست که با یک تغییر بسیار ساده اما مهم می توانستند زندگی خود را متحول کنند، آن تغییر، تغییر شغلشان بود به تجارت.
زمانی که بازارها دچار رکود شود بسیاری از مشاغل تعطیل و یا تعدیل می شود، کارخانه دارها کارگرانشان را اخراج می کنند.
اداره جات کارمندانشان را بازخرید می کنند و یا بعد از انتهای دوره شان دیگر به همان تعداد بازنشست شده استخدام نمی کنند بلکه تعداد استخدامی ها را به شدت کم می نمایند به گونه ای که امروز هم شاهدش هستیم.
مغازه دارها با مشکل مشتری مواجه می شوند و در طول روز مگس می پرانند و همه و همه به مشکل می خورند، اما یک گروه هستند که از این خسارت ها و ضررها کمترین آسیب را می بینند و آن هم تاجران هستند.
تاجران به دلیل اینکه بر روی محصولات نیاز مردم کار می کنند و مردم ناچارند که نیازهای خود را استفاده کنند پس به تاجران نیاز دارند و می بایست به آن ها سود رسانند، درست است که تاجران هم سودشان کم می شود اما ضرر نمی کنند.
شما کارخانه داری را تصور کنید که هنوز به رکود نخورده است، تاجری اجناسش را می خرد و به دیگران می فروشد، کارگرانی برایش کار می کنند، چندین منشی دارد، چند حسابدار و چندین خدم و حشم در دستگاهش کار می کنند.
حال رکود می شود، کارگرانش را کم می کند، چند منشی اش را می کند یک منشی، حسابدارهایش را اخراج می کند و خودش می شود حسابدار و خدم و حشم را کنار می گذارد.
اما تاجرانش را چه؟
نه تنها آن ها را کم نمی کند بلکه زیاد می کند تا اجناس تولید شده اش را از او بخرند، تاجران را بر روی چشمانش می کشد.
این واقعیت است و افسانه نیست، نیاز جهان به تاجران هیچ وقت در هیچ عصری از بین نمی رود، هر شغلی نابود شود تجارت نابود نمی شود.
هر کاری که بلد باشید روزی کنار گذاشته می شوید اما اگر تجارت بدانید شما را کنار نمی گذارند و اگر کسی شما را کنار بگذارد دیگری با شرایط بهتری شما را می خواهد، پس تجارت را با هیچ شغل دیگری عوض نکنید.

جهت خرید و فروش انواع آرد دامی و آرد خبازی و آرد نول و آرد چاودار و آرد سمولینا و آرد ذرت برای صادرات و مصارف داخلی می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای آهون
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120783359
آدرس اینستاگرام: flour_ard
پست الکترونیکی: info@flourfood.ir

مطلب پیشنهادی

خریداران آرد صادراتی

خریداران آرد صادراتی خبازی و دامی در عراق

خریداران آرد صادراتی خبازی و دامی در عراق چه کسانی هستند؟ آیا شما فروشنده آرد …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آرد ایران

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام